Příprava na zítřek

18. srpna 2012 v 20:56 | Ver. |  Zápisník
Ráno mě příšerně bolela hlava, protože jsem v noci nemohla spát a i přesto, že jsem počítala ovečky, jsem usnula až kolem druhé ráno. Rodiče potom jeli do obchodu a nakoupili nějaké ty přísady na dorty, brácha chtěl k jedenáctinám krtkův a já jsem si řekla o obyčejný, ze smetany a vanilkových cukrů a ovoce a kakaa, který si umím udělat sama a mám ho každý rok. Takže jakmile se naši vrátili, taťka šel s bratrem pracovat na zahradu a já s mamkou jsme šly do kuchyně. Dělaly jsme večeři, oba dva dorty a spoustu dalších. Já jsem třeba dvacet minut loupala vajíčka. :D
Mezitím, co jsem pracovala v kuchyni a taťka s bratrem sekali trávu a zkracovali nějaké keře, pejsci byli zavření v kotci. Jelikož jsme ho naposledy kompletně čistili... já ani nevím, řekla jsem si, že po skončení v kuchyni jim ho kompletně vyčistím. Takže potom jsem ke klukům letěla a jako první odstranila nějaké rostliny, které jim moc přerostly, potom jsem na jedné straně kotce (mají dvě strany, u plotů dřevěné a dvě strany s mřížemi) s mřížemi odstranila všechny rostliny, díky kterým nevidí na plot. Hned nato jsem se chytila smetáku a zametla jsem tu stranu, taky jsem vzala lopatu a všechno, co tam být nemělo, jsem vynosila ven. Potom jsem se chopila zahradních rukavic a vytrhala jim všechnu trávu a plevel, který jim prorůstal pod mřížemi, popínavé rostliny, které se omotávají kolem mříží jsem taky odstranila a zkrátila jeden nebezpečný píchavý keř. :D
Pak mi přišel pomoct brácha, který vymetl boudu. Potom jsem to všechno znovu zametla a chtěla jim to ještě vystříkat vodou, ovšem nějak mi ten záhadný přístroj nefungoval a taťka byl v domě. Takže jsem za ním letěla a nakonec jsem zůstala stát u umyvadla (protože hadice se blbě nasazovala a kdybych ji nedržela nad umyvadlem, máme zatopenou kuchyni, jelikož kohoutek taťka vymontoval, ať tam jde hadice dát a trochu ustřikovala). On mezitím vystříkal kotec a potom ještě schody a já šla zpátky s mokrým ručníkem a tím jsem jim vytřela boudu od prachu, potom plastové pelíšky, nevím, jak se to jmenuje, ale myslím toto a dala jim to dovnitř, nakonec donesla nějaké hračky, ať se nenudí, protože v něm teď přes školní rok budou bývat přes den a do misky jsem jim donesla čistou vodu, bohužel jsem druhou misku nemohla najít. Jsou dvě na míru do takových koleček, do kterých se zaháknou okraji. No, teď tam je momentálně jenom jedna.

Večer jsem s kluky šla na zahradu a pořídila pár fotek! No jo, většina jsou pouze rozmazané šmouhy, oba jsou to antitalenti na focení, ale občas zapózovali oba, ale to se zase ukázal můj talent na focení, takže z toho nic nebylo... Pár jich tady dávám, zbytek možná někdy zveřejním.


Na první fotce máte možnost vidět odražené oči Quida, ale aspoň je tam celý. :D

Povedlo se mi vyfotit Brixe!! Jo, jo, jo! Jedna z těch prvních fotek, kde není rozmazaný, jenom škoda, že to byl výcvak, protože má useklou hlavu, ale to byla jediná chvíle, kdy se mi byl ochotný dívat do foťáku... Vypadá tam utrápeně, ale doopravdy takovej není. :)

Omlouvám se za světlo, ještě svítilo, ale fotky bez blesku nebyly zaostřené. Musela jsem to risknout s bleskem a obávám se, že jinak bych to momentálně nevyřešila. Každopádně - hnusné, amatérské, ale vzpomínkové.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bety Bety | E-mail | Web | 18. srpna 2012 v 22:42 | Reagovat

Číštění kotců.. uf, to znám moc dobře! :D.. Holkám jsem čistila kotce asi tak před měsícem a podobně jako ty. Než se vymete všechen ten bordel.. Tyjo, a když línají. To je asi tak 5x horší.. Všude jsou jenom samý chlupy. :D.. Jinak fotky jsou pěkné! Nezáleží na kvalitě, ale na tom obsahu. Kluci jsou tam vidět parádně a moc jim to tam sluší! :)

2 boc-nex boc-nex | Web | 19. srpna 2012 v 8:33 | Reagovat

Nádherní psi.. A všechno nejlepší k narozeninám ;).

3 Kristen Kristen | Web | 19. srpna 2012 v 16:06 | Reagovat

A já jsem si myslela, že se spíš budeš zlobit ty :)) Já se samozdřejmě nezlobím. Proč by? Vždyď byl ve volných, stáhnout si ho může, kdo chce ;)

Moc díky :)

Ps: pořád mi vrtá hlavou, jak jsi sebrala tu odvahu napsat do nakladatelství o spolupráci! (nebo tě snad objevili sami??? :D To kdyžtak promiň :))

4 Kecka Kecka | Web | 19. srpna 2012 v 20:17 | Reagovat

Krásné fotky :))!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama