Prosinec 2012

Po západu Slunce fotím taky... ale neslavně.

29. prosince 2012 v 17:39 | Ver. |  Fotogalerie
Dneska se u mě v pokoji dělala polička a světla, takže jsem musela asistovat a skákat s vysavačem, aby náhodou nebyl kus omítky na zemi, taky proto jsem se ven vypravila až opravdu hodně pozdě. Slunce už bylo dávno zapadlé, takže se s pěknýma fotkama přírody ani psů počítat nedalo, tudíž jsem byla nucená zaměřit se na oblohu (pokud jsem chtěla něco vyfotit). A protože Verča chtěla, tak chtěla, a vznikly z toho tři celkem fajn fotky, které na mě působí velice věrohodně. Už na úvodu vás jedna z nich mohla přivítat, ovšem pokud chcete vidět ty druhé dvě, budete muset mrknout do článku!

Jak nám jde zaostřování? S trochou fantazie...

28. prosince 2012 v 18:35 | Ver. |  Fotogalerie
Jenom si vyjdu s prckem ven, už lítá jak splašené tele, tudíž z mého nápadu ho fotit sešlo. Nemám ráda focení, kdy se pes soustředí buď na to, aby si všechno označkoval nebo aby šel u nohy a fotit ho ze shora? Brrr. Tak jsem si řekla, že vyzkouším zaostřování. Proč ne, že? On si bude běhat, já budu fotit... Zdálo se to jako ideální nápad do doby, než jsem si uvědomila, že jsem si nevzala rukavice, místo zimní mám jarní bundu a je zima, ačkoliv už na zemi neleží sníh. Trochu jsem to počasí podcenila a takto to dopadlo. Nahoře se povedla jedna fotka, kdy byl Quido ochotný mrknout do objektivu a zapózovat. Ale já jsem s ní spokojená, alespoň na to, jak vypadal zbytek fotek, ze kterých nezbyla žádná.

Leoš

27. prosince 2012 v 19:10 | Ver. |  Fotogalerie
Mamka se chtěla jet kouknout na tetino nové koťátko a já jsem jen fotila. Z toho je jedna fotka celkem fajn, ale ne toho krémáče. Povedl se Leošek, zrzavec jeden. Na fotce to ale vidět není, udělala jsem ji černobílou.
Vždycky mě dokážou okouzlit kočičí oči. My si ale číču pořídit nemůžeme, protože máme dva lovečáky. Ale že se povedl, zrzoun jeden?

S blogem to jde z kopce... ale proč?

27. prosince 2012 v 18:21 | Ver. |  Zápisník
Denodenně jsem ve všední dny snášela komentáře Christine, která si stěžovala na to, že nepřidávám na blog. Denodenně jsem jí říkala, že nemám čas a nebaví mě to. Denodenně jsem na blog chodila, stejně jako na spřátelené blogy. Ale proč jsem denodenně nepřidávala?