100 her proti nudě - červená

15. března 2013 v 21:29 | Ver. |  Recenze knih
Překladatel/ka: Kateřina Čuřínová
Rozměry v mm: 140x210
Počet stran: 112
Provedení: brožovaná
Rok vydání: 2010
Věk: 7+


Zatočte s nudou! Zábavné doplňovačky, omalovánky, hry, křížovky a početní úlohy čekají na vaše malé školáky. Pomohou jim rozvíjet numerické schopnosti a verbální komunikaci. Kdo si hraje, NEZLOBÍ!


Mamce kniha ležela delší dobou v ložnici - postupně vyplňovaná. Já, jakožto její dcera se občas rozvaluji v jejich posteli a koukám na další díl Oggy a švábi, jsem po knize šáhla, podívala se, zalistovala si a napsala si o další recenzní výtisk - který mě, jako obvykle, nezklamal.

Nejlepším společníkem se mi kniha stávala v noci - znáte ten pocit, kdy nemůžete usnout, ale potřebujete to, protože druhý den vstáváte v šest? Ano? A víte, jak se zabavit? Stačí otevřít knihu, při které najde zábavu celá rodina! Obsahuje doplňovačky, křížovky, bludiště i zábavné úkoly, nad kterýma budete mnohdy sedět i desítky minut! Tak nač ještě čekat?

Obal knihy připomíná hru člověče, nezlob se. Jsou na něm dva kluci a dvě holky, vypadající jako z kresleného seriálu - všichni jsou ale šťastní a nenudí se, což je vynikající ukázka toho, co kniha dokáže (když vezmeme v potaz, že v ní nejsou kostky ani žetony). Hledáte např. shodné obrázky, což někdy může být hodně zapeklitá záležitost!

Pokud Vám to ovšem stačit nebude, můžete si pořídit i knihu, která je místo červené modrá. A té ale možná jindy ☺. Máte chuť se začít bavit? Tahle kniha je právě pro Vás! Pomohla mi, zbavit se nudy, když jsem byla zaměstnaná domácími pracemi, u kterých se muselo čekat - např. praní. Na konci knihy je navíc přehledné řešení, takže můžete zjistit, jak Vám co šlo!

Rádi kreslíte, spojujete, vyplňujete, luštíte nebo hledáte? To jste na tom stejně jako já ☺. Knihu všem doporučuji, ovšem snižuji ji půl hvězdičky. Proč? Protože je na můj vkus někdy až moc dětská, ale proč ne, že? Každý z nás je někde uvnitř pořád dítě.

Chcete se pobavit? Připomenout si svá dětská léta? Či se chcete zbavit nudy? Určitě si knihu na stránkách Fragmentu kupte a sami zažijte dobrodružství, které zažilo již spousta mladších či starších dětí/lidí.

HVĚZDIČKOVÉ HODNOCENÍ
Za knihu mnohokrát děkuji nakladatelství Fragment.

---
Příště se těště na rozsáhlejší recenzi. Ale až po tom, co se vrátím z Rakouska :]. Momentálně mám od Fragmentu knihu Eragon a zatím jsem s ní spokojená - v některých částích až moc :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama