Kdo přežije: ridgeback

7. května 2013 v 21:35 | Ver. |  Zápisník
Abych nekecala, ono vážně není sranda přežít v domě dva ridgebacky. To jsem zase jednou dokoukala na Survivora a rozhodla se jít se vyblbnout na zahradu.. a když už mám ty dva. Na tom, že jsem měla plný sáček pamlsků bych neviděla problém, dokud se mi nerozsypal... :-) Takže Brix spapal víc než měl a v noci mu bude špatně.

"Stejně tě sežeru, až budu mít příležitost!"

Tak a poslouchali krásně, oba ale měli problém udržet pozornost, takže... začnu trénovat častějc. :) A na hnusné posekané trávě si ani jeden nechtěli lehnout, blbové. Co mě ale potěšilo je to, že Quido nádherně skáče přes živý plot. Učím ho to už delší dobu a dneska mě mile překvapil, i když na kynologii to nemá. Holt nejsem taťka, ten ji sice nedělá, ale ti se na něho alespoň občas podívají, když mu jdou u nohy.

No a dneska jsem se byla podívat v útulku. :) Co mě zklamalo je to, že tam nebyly žádné malé plemena (dalo se to čekat) a tak jsem mrkla na ty střední a velké mamuty, bylo mi neuvěřitelně líto toho, jak jsem odcházela a všechny je nechala za sebou... Dívala jsem se tam na dvouletou malou fenku, jenže ta se nelíbila mamce a na dvě holky, jenže ty bych si nemohla vzít dvě a ony přišly do útulku spolu. Takže zase nic.

A navíc mamka úplně otočila, najednou mi dalšího psa nechce dovolit. Co mě však mrzí, že i čivavy bez PP stojí nad 4 tisíce, to mám jako vzít kde? Není to málo peněz. Bohužel. Nu, takže to skončilo nijak, jenom mamka otočila. A i když mě to netěší, stejně její názor nezměním, takže tomu nechám čas...

Tak co, kdo z vás by uvítal mezi Survivorem i Kdo přežije: ridgeback?
Pac a pusu,
Ver.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama