Jsem mimo... a povím Vám proč!

5. června 2013 v 18:55 | Ver. |  Zápisník
Důvod je zcela jednoduchý, prostý... krapet nemám čas. Což o to, chybí mi nejenom čas, ale také inspirace. Tenhle článek rozhodně nemá být jako 'omluva' pro Vás, čtenáře, protože tohle považuji za největší chybu, co může blogger udělat. :D Tím, že se omlouvá čtenářům, že nepřibývají nové články vlastně vyjadřuje něco jakože nepíše pro sebe, ale pro ně. A to je dneska příšerná chyba, protože člověk by nic neměl dělat s donucením... ani když ho to občas baví. :) Já svůj blog beru jako odlehčení svého poněkud pestrého života, můžu si sem dávat co chci, píšu si pro sebe a podle mě by to tak taky mělo být!


Nu a co říct na závěr? Jistě jste si všimli, že už delší dobu je zde nový vzhled, což o to, dělala ho jedna z mých kamarádek, které tímto děkuji, ale... stihla jsem zprovoznit jenom jeden klikací odkaz. :D Pokud dobře počítám, měl by tady být minimálně do 20. června, takže si ho tady nechám trošku dýl a jak budu mít čas, tak články napíšu. :) Jenom prostě teď chybí, no...

Nahoře na fotce Brix - je to snad dva týdny zpátky, minimálně před operací, to si budu pamatovat. No, pokus zaostřovat, zas tak hrozný to podle mě není. :D Ale na focení mám teď také málo času, protože je toho víc.:) Každopádně jeden takovej výcvak pro Vás ještě mám..
Mějte se milí zlatí,
Ver.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama