Listopad 2013

Liebster Award Tag

30. listopadu 2013 v 15:24 | Ver. |  Projekty
Není to tak dávno, vlastně je to snad sotva pět dní, co mě Luss nominovala do LAT. A vzhledem k tomu, že mám Luss ráda, rozhodla jsem se do toho pustit. Kdo o ní nikdy neslyšel » suprová holka, directionerka, spisovatelka. A já s ní kdysi dávno měla blog od-story. :-)

Pravidla:
1. Napsat o sobě 10 věcí
2. Odpovědět na 10 otázek od blogerky, která mě nominovala
3. Nominovat pět lidí
4. Vymyslet 10 otázek pro 5 lidí, které jsem nominovala
5. Informovat blogery/ky o nominaci

Koutek plný úvah?

8. listopadu 2013 v 22:16 | Ver.
Huh. Do you wanna go with me? Psát?
Občas mám prostě chvilky, kdy si s čajem (skořicovým, od té doby, co jsem jej ochutnala už jedině skořicovým!) sednu mezi polštáře na parapet (mimochodem, může mít tak 25cm do šířky, takže to moc pohodlný ani není) a koukám na oblohu, na světla města... Yeah. It's the best for the write about Robert and Leonardo. Kdyby se ke mně někdo přidal, bylo by to fajn. Píšu v noci, pěkně při hvězdách... a v tichu. Yeah. Ticho. Mine.
Okay, konec mojim kecům, protože to stejně nikoho nezajímá. Hlavní zmysel toho článku je trochu iný, ako to už väčšina z Vás pochopila. A kto nie - gratulujem, teraz už to viete! Čiže, napadlo mě, že blog přeměním v mé každodenní postřehy, úvahy a myšlenky. Jo. Budu pořád přidávat recenze, čas od času. Songy, čas od času. Ale povídky ani nie, nemám moc času na psaní a navíc všechno z TN pořád upravuju. A ten zbytek je psaný ve stavu, kdy jsem o sobě nevěděla nebo v totálně na piču náladě, takže to je taková pičovina, až to bolí.
Omg, vůbec neviem, čo budem robit, jestli mi niekto napíše komentář.

Ďakujem velmi pekně, guys.
Ver.