Fotogalerie

Po dešti. V šeru.

16. září 2013 v 17:41 | Ver.
Tak si občas říkám, že by nebylo na škodu zkusit foťáček mého mobilu (kvalitní, prej) i když nesvítí tak, jak by podle mého skromného názoru mělo. V noci už mám ozkoušené, že fotí hrozně (i když nejen v noci. V klubu, kde jsem byla s třídní fotky taky stály za pár facek). A proto jsem se rozhodla využít dnešní počasí - ideální. Prostě a jednoduše nesvítí, ale není tma. No, původně jsem chtěla jít do přírody, ale místo toho se sekla se psy na zahradě. Skákala jsem s nimi 65cm přes lopatu opřenou o lavičku a židli na kolečkách. Vím, velmi originální. A pak se vydala trochu fotit. Výsledky? Tak trochu... děsivé.

Takhle na ochutávku, abyste věděli i vy, jak se tomu mému trdlu daří!
Jsem si vědoma toho, že kotec zarůstá. Kluci jsou v něm max. 1x za tři měsíce, takže na tom moc nezáleží, když v něm ani nespávají. Co se týče matračky, ničí si ji oni. Ačkoliv... o víkendu bych si na to ten čas udělat mohla.

Po západu Slunce fotím taky... ale neslavně.

29. prosince 2012 v 17:39 | Ver.
Dneska se u mě v pokoji dělala polička a světla, takže jsem musela asistovat a skákat s vysavačem, aby náhodou nebyl kus omítky na zemi, taky proto jsem se ven vypravila až opravdu hodně pozdě. Slunce už bylo dávno zapadlé, takže se s pěknýma fotkama přírody ani psů počítat nedalo, tudíž jsem byla nucená zaměřit se na oblohu (pokud jsem chtěla něco vyfotit). A protože Verča chtěla, tak chtěla, a vznikly z toho tři celkem fajn fotky, které na mě působí velice věrohodně. Už na úvodu vás jedna z nich mohla přivítat, ovšem pokud chcete vidět ty druhé dvě, budete muset mrknout do článku!

Jak nám jde zaostřování? S trochou fantazie...

28. prosince 2012 v 18:35 | Ver.
Jenom si vyjdu s prckem ven, už lítá jak splašené tele, tudíž z mého nápadu ho fotit sešlo. Nemám ráda focení, kdy se pes soustředí buď na to, aby si všechno označkoval nebo aby šel u nohy a fotit ho ze shora? Brrr. Tak jsem si řekla, že vyzkouším zaostřování. Proč ne, že? On si bude běhat, já budu fotit... Zdálo se to jako ideální nápad do doby, než jsem si uvědomila, že jsem si nevzala rukavice, místo zimní mám jarní bundu a je zima, ačkoliv už na zemi neleží sníh. Trochu jsem to počasí podcenila a takto to dopadlo. Nahoře se povedla jedna fotka, kdy byl Quido ochotný mrknout do objektivu a zapózovat. Ale já jsem s ní spokojená, alespoň na to, jak vypadal zbytek fotek, ze kterých nezbyla žádná.

Leoš

27. prosince 2012 v 19:10 | Ver.
Mamka se chtěla jet kouknout na tetino nové koťátko a já jsem jen fotila. Z toho je jedna fotka celkem fajn, ale ne toho krémáče. Povedl se Leošek, zrzavec jeden. Na fotce to ale vidět není, udělala jsem ji černobílou.
Vždycky mě dokážou okouzlit kočičí oči. My si ale číču pořídit nemůžeme, protože máme dva lovečáky. Ale že se povedl, zrzoun jeden?
 
 

Reklama