Právě čtu

Právě čtu: Jestli zůstanu

28. září 2013 v 20:58 | Ver.
Autor: Gayle Formanová
Nakladatel: Ikar
Počet stran: 184
Vazba: Vázaný
Formát: 135 × 207 mm
Rok a měsíc vydání: 2011/04
Spokojenost: 80%
První dojem: 75%
Anotace:
Moderní příběh pro mladé dívky a ženy. Šestnáctiletá Mia, talentovaná cellistka, jede s celou svou rodinou na výlet, když do nich narazí auto. Mia se vzbudí a nic necítí, jen vidí své mrtvé rodiče - a nakonec samu sebe. Její tělo je v kómatu, ale ona sama může vidět a slyšet vše, co se kolem děje. Skrze její vzpomínky pomalu odkrýváme její dětství, poznáváme její rodinu i jejího kluka Adama, se kterým sdílela lásku k hudbě. Pohnutý příběh citlivě mapuje duši dospívající dívky, která je nakonec postavena před těžké rozhodnutí - odejít, anebo zůstat.

Právě čtu: Štěstí na dosah

21. září 2013 v 20:15 | Ver.
- bez obrázku, neumím ho sem vložit bez svého PC -
Zdravím, krásný večer, či jak to říct :).
jsem nemocná, proto nemůžu vypisovat tak, jak bych chtěla, ale takový pokus zde stejně přidávám. Ve čtvrtek mi přišla kniha od Fragmentu - Štěstí na dosah. Zpříjemnila mi jedno odpoledne s čajem v ruce. Sice jsem od ní čekala něco jiného, ale... co naplat, pocity Vám napíšu až k recenzi, kterou Vám mohu slíbit do měsíce. A teď už nějaké to info o knize. Bez obrázku to nebude ono, ale za to já nemůžu. Pardooon.

---
Autor/ka: Irena Petříková
Rozměry v mm: 115x183
Počet stran: 224
Provedení: brožovaná
Rok vydání: 2013
Věk: YOUNG ADULTS
Anotace:
Ireně se splní přání - společně se dvěma kamarádkami odlétá na prázdniny do vysněného Londýna. Města, ve kterém září spousta hvězd nejen na nebi… Irena v něm prožije svůj sen, lásku i smutek. Podaří se jí najít svoje štěstí?
Také jste někdy snily o klukovi z plakátu? Co byste dělaly, kdyby stál najednou před vámi?
Odkaz: zde
---

Ver.

Právě čtu: Lovkyně snů - Osudové rozhodnutí

25. října 2012 v 17:00 | Ver.
Název: Lovkyně snů - Osudové rozhodnutí
Autorka: Lisa McMann
Nakladatelství: Fragment
Žánr: životní příběh, román, fantasy
Počet stran: 224
Ukázka z knihy: tady

Anotace:
Myslíte si, že vidět, o čem ostatní sní, je skvělé? Naopak, je to děsivé, nebezpečné a může vás to stát i život.
Jmenuju se Janie a věřila jsem, že vím, co mě v budoucnosti čeká. Myslela jsem si, že jsem s tím smířená. Nesnesu však pomyšlení na to, že stahuju Cabela s sebou. On je skvělý a já na pokraji sil. Musím navždy zmizet, aby mohl žít naplno. Může můj osud zvrátit cizinec, který mi vstoupil do života? A opravdu mě čeká jen zlověstná budoucnost a ani plamínek naděje na lepší dny? Musím si zvolit, čas běží a jde o život...
 
 

Reklama